1) CH3-CH=CH2+Cl2=?

2) CH3-CH2-CH2-OH+HBr=?

+5
Ответы (2)
  1. 8 февраля, 11:13
    +1
    1) CH3-CH=CH2 + Cl2 - > CH3-CHCl-CH2Cl

    2) CH3-CH2-CH2-OH + HBr - > CH3-CH2-CH2-Br + H2O

    Прошу вас.
  2. 8 февраля, 11:18
    +1
    CH₃-CH=CH₂+Cl2=CH₃-CH (Cl) - CH₂ (Cl) 1,2 дихлорпропан

    CH ₃ - CH ₂ - CH2-OH+HBr=CH ₃-CH₂-CH₂Br+H₂O 1-бромпропан