12,2*31,5+55,5+4,85*6,25+1,25

+2
Ответы (1)
  1. 6 мая, 05:54
    0
    1) 12,2*31,5=384,3

    2) 4,85*6,25=30,312

    3) 384,3+55,5=439,8

    4) 439,8+30,312=470,112

    5) 470,112+1,25=471,362