Ушбурыштын кабыргалары 10 см 12 см жане 15 см не тен оган орта сызыктарынын узындыктарын табындар

+1
Ответы (1)
  1. 23 августа, 17:14
    0
    10/2=5

    12/2=6

    15/2=7.5

    9 сынып геометрия ма?