0,4*6,02*10^23/4*10^-3=

+2
Ответы (1)
  1. 17 декабря, 21:59
    0
    0,4*6,02=2,408

    2,408/4=0,602

    0,602*10^ (23+3) = 0,602*10^26 = 6,02*10^25