Дано:

s - 200 км - 200 000 м

t - 2 часа - 7200 с

Найти:

v - ?

Решение: в системе СИ

+3
Ответы (1)
  1. 1 сентября, 23:55
    0
    V=s/t. V=200000/7200=27,8 с