5 1/8 - (2 2/3+3/4) + 1/4=

+5
Ответы (2)
  1. 28 апреля, 03:18
    0
    =2 2/3+3/4=3 5/12

    5 1/8 - 3 5/12 = 1 17/24

    1 17/24 + 1/4 = 1 23/24
  2. 28 апреля, 03:22
    0
    51:8 - (22:3+3:4) + 1:4=6375 - (7.3+0.75) + 0.25=6375-8.05+0.25=6366.95+0.25=6367.2