5,07: (0,6•3,25-2,25) - 3,25

+3
Ответы (2)
  1. 16 ноября, 07:11
    0
    5,07: (0,6•3,25-2,25) - 3,25=-20.15
  2. 16 ноября, 10:59
    0
    1) 3.25*0.6 = 1,95

    2) 1.95-2.25 = - 0,3

    3) 5,07 / (-3) = - 16.6

    4) - 16.6 - 3.25 = - 20.15