Решить: (0,5-0,√2) * (0,5+√0,2) * (1,25)

+5
Ответы (1)
  1. 21 марта, 05:03
    0
    (0,5-√0,2) (0,5+√0,2) * 1,25 = (0,25-0,2) * 1,25=0,05*1.25=0,0625