0.5y^3-0.5y (y+1) (y-3) = 7

+3
Ответы (1)
  1. 22 октября, 15:08
    0
    0,5 у^3-0,5 у (у+1) (у-3) = 7

    0,5 у^3-0,5 у (у^2-3 у+у-3) = 7

    0,5 у^3-0,5 у (у^2-2 у-3) = 7

    0,5 у^3-0,5 у^3+у^2+1,5 у=7

    у^2+1,5 у-7=0

    Дискрименант = 2,25+28=30,25

    корень 5,5

    У1=2

    у2=-3,5