2/3•9/10=

2 3/5•1 9/26=

1 4/9•1 5/13-2 1/12•4/15 =

+4
Ответы (2)
  1. 8 марта, 06:36
    0
    2/3*9/10=3/5

    2 3/5*1 9/26

    2 3/5=13/5

    1 9/26=35/26

    13/5*35/26=91/26

    91/26=3 13/26
  2. 8 марта, 07:32
    0
    2 3/5*1 9/26

    2 3/5=13/5

    1 9/26=35/26

    13/5*35/26=91/26

    91/26=3 13/26