3 * √7 (-√7)

-0.2 * (√10) ^2 + 4.3

+2
Ответы (1)
  1. 25 марта, 01:31
    0
    3 * √7 (-√7) = - 3*7 = - 21

    -0.2 * (√10) ^2 + 4.3 = - 2+4.3=2.3