1) ctg^2 b (бета) * (cos^2 b-1) + 1 =

+2
Ответы (1)
  1. 23 февраля, 07:31
    0
    Ctg^2b*sin^2b+1=cos^2b/sin^2b * sin^2b + 1 = cos^2b+1