13-13,2: (3 11/21 - 2 4/15)

+1
Ответы (1)
  1. 8 ноября, 03:08
    0
    13-13,2: (3 55/105-2 28/105) = 13-13,2:1 9/35=13-132/10:44/35=13-132/10*35/44=

    =13-21/2=13-10.5=2.5