27 - (3 - (8 + (6 - 7))) - 12

+3
Ответы (1)
  1. 20 сентября, 11:02
    0
    27 - (3 - (8 + (6 - 7))) - 12 = 27 - (3 - (8-1)) - 12 = 27 - (3-7) - 12 = 27 - (-4) - 12 = 27+4-12 = 31-12 = 19