0,8 * (-7) ^4-0,3 * (-7) ^2+45

+1
Ответы (1)
  1. 6 октября, 19:38
    0
    (-7) ² (0,8 * (-7) ²-0,3) + 45 = 49 * (0,8*49-0,3) + 45 = 49 * (39,2-0,3) + 45=49*38,9+45=1906,1+45 = 1951,1