5 (x-4) - (x+4) (x-4) решените

+3
Ответы (2)
  1. 16 июля, 00:01
    0
    5 * (x-4) = - 8

    сейчас

    решение

    ещё

    скину
  2. 16 июля, 00:14
    0
    5 (x-4) - (x+4) (x-4) = 5x-20 - (x²-16) = 5x-20-x²+16=5x - x²-4