Производна от х-1/х+2

+2
Ответы (1)
  1. 7 февраля, 17:44
    0
    [ (x-1) ' (x+2) - (x-1) (x+2) '] / (x+2) ² = (x+2-x+1) / (x+2) ²=3 / (x+2) ²