9,8359 • 10^9

9,54 • 10^8

5,76 • 10^5

+5
Ответы (1)
  1. 18 сентября, 08:36
    0
    9,8359 * 10^9 = 9 835 900 000

    9,54 * 10^8 = 954 000 000

    5,76 * 10^5 = 576 000