A2+a6=18___a7-a5=4___a8=?

+2
Ответы (1)
  1. 30 июня, 04:11
    0
    1) (a+2) / (a^2-7a-18) = (a+2) / ((a+2) (a-9)) = 1 / (a-9) 2) (a^2+7a+12) / (a^2+6a+8) = (a+3) (a+4) / ((+4) (a+2)) = (a+3) / (a+2)

    вививи