3 (0,9-1) - (x+0,6) = - 0,2

+1
Ответы (1)
  1. 23 февраля, 13:05
    0
    3 (0,9-1) - (х+0,6) = - 0,2 х+0,6=0,2+3 (0,9-1) х=-0,1-0,6 х=-0,7