3*10^-1+10*^-2+5*10^-4

+4
Ответы (1)
  1. 1 сентября, 23:52
    0
    3*10^-1 + 10^-2 + 5*10^-4 = 3*0,1 + 0,01 + 5*0,0001 = 0,3 + 0,01 + 0,0005 = 0,3105.