2+2=

1+1=

0+1=

0*1000000000=

+2
Ответы (2)
  1. 16 мая, 10:29
    0
    2+2=4

    1+1=2

    0+1=1

    0*100000000=0
  2. 16 мая, 11:57
    0
    2+2=4;

    1+1=2;

    0+1=1;

    0*1000000000=0.