3,5 у+0,8=5,5 у - (1,2 у+0,8) - 2,4

+3
Ответы (1)
  1. 4 сентября, 06:02
    0
    3,5 у+0,8 у=5,5 у-1,2 у-0,8-2,4

    3,5 у-5,5 у+1,2 у=-0,8-0,8-2,4

    -0,8 у=-4

    у=5