0,2 * (7-2 у) = 2,3-0,3 * (у-6)

+4
Ответы (1)
  1. 25 октября, 23:40
    0
    0,2 * (7-2 у) = 2,3-0,3 * (у-6) 1,4-0,4 у=2,3-0,3 у+1,8 0,3 у-0,4 у=4,1-1,4 - 0,1 у=2,7 у=2,7 / (-0,1) у=-27