27.2-18.91: (2.48+3.72) =

+1
Ответы (1)
  1. 13 сентября, 09:54
    0
    1) 2.48+3.72=6.2

    2) 18.91/6.2=3.05

    3) 27.2-3.05=24.15

    Ответ: 24.15