2 (х+2) (х-у) - (х+у) ^2

+1
Ответы (1)
  1. 30 сентября, 12:34
    0
    2 (х^2-ху+2 х-2 у) - х^2-2 ху-у^2 = 2 х^2-2 ху+4 х-4 у-х^2-2 ху-у^2 = х^2-4 ху+4 х-4 у-у^2