X-xy+z-zy/1-3y+3y^2-y^3=1/3a^2-b^2

+2
Ответы (1)
  1. 15 мая, 07:25
    0
    = х (1-у) + z (1-у) / 1-у*3-3 у (1-у) = (х+z) (1-у) / (1-у) (1+у+у*2) - 3 у (1-у) = (х+z) (1-у) / (1-у) (1+у+у*2-3 у) = х+z/1-2 у+у*2