22753*65,1-65,1*2,247

+1
Ответы (1)
  1. 22 февраля, 00:34
    0
    1) 22753*65,1=1481220,3

    2) 65,1*2,247=146,2797

    3) 1481220,3-146,2797=1481074,0203

    О т в е т: 1481074,0203