A^2-b^2-a+b

a^2-b^2-a+b

x^3-x^2y-xy^2+y^3

+4
Ответы (1)
  1. 5 января, 06:34
    0
    A^2-b^2-a+b = (a-b) (a+b) - (a+b) = (a+b) (a-b-1)

    x^3-x^2y-xy^2+y^3=x^2 (x-y) - y^2 (-x+y) = (x-y) (x^2-y^2)