А) у (у+3) (у-9) = 0 б) 0,5 (8 х+3) = - 4 (2,5-х)

+3
Ответы (1)
  1. 12 октября, 13:04
    0
    А) у²+3 у * (у-9) = 0, у²+3 у²-27 у=0, 4 у²-27 у=0, у=0

    б) 4+1.5=-1.5+4 х, - 4 х=-1.5-1.5-4, - 4 х=-7, х=-7:-4, х=1.75