3,7 * 36,2 - 3,7 * 4,2 + 6,3 * 32

+3
Ответы (1)
  1. 20 марта, 00:44
    0
    1) 3,7*36,2=133,94

    2) 3,7*4,2=15.54

    3) 6,3*3,2=20.16

    4) 133.94-15.54=118.4

    5) 118.4+20.16=138.56