3 с / (a^2-c^2) - 2 / (a-c)

+2
Ответы (1)
  1. 8 ноября, 05:03
    0
    3 с / (a^2-c^2) - 2 / (a-c) = 3 с / (a-c) * (a+с) - 2 / (a-c) = 3c - 2c - 2a / (a-c) * (a+c) = c-2a/a^2-c^2