62,93 + (12,5-7,6+3,21) : 0,1

+1
Ответы (2)
  1. 19 апреля, 15:37
    0
    62,93 + (12,5-7,6+3,21) : 0,1=62,93+8,11:0,1=62,93+81,1=144,03
  2. 19 апреля, 15:43
    0
    1) 12,5 - 7,6 + 3,21 = 8,11

    2) 8,11 : 0,1 = 81,1

    3) 81,1 + 62,93 = 144,03