1,75 - (7/15:1 13/15 + 3/8)

+4
Ответы (1)
  1. 4 октября, 23:24
    0
    1) 7/15:1 13/15=7/15:28/15=7/15*15/28=1/4

    2) 1/4+3/8=2/8+3/8=5/8

    3) 1,75-5/8=1,75-0,625=1,125