3.8x - (1.6-1.2x) = 9.6 (3.7-5x) =

+4
Ответы (1)
  1. 29 мая, 22:35
    0
    3.8x - (1.6-1.2x) = 3.8x-1.6+1.2x=5 х-1.6

    9.6 (3.7-5x) = 35.52-48 х