2*1/3*6/7 - (1*11/12-1/3) : 4*3/4

+4
Ответы (1)
  1. 24 августа, 10:15
    0
    2*1/3*6/7 - (1*11/12-1/3) : 4*3/4 = 2 * 2/7 - (11-4) / 12 : 1 = 4/7 - 7/12 = (48-49) / 84 = - 1/84