4 * (3 х-0.6) = - 3 * (4 х-0.8)

+2
Ответы (1)
  1. 5 декабря, 17:21
    0
    12x-2.4=-12x+3.2

    24x=5.6

    x=56/240=28/120=14/60=7/30