Найти производную

y=1/[1-1 / (1+y2) ]

+3
Ответы (1)
  1. 12 марта, 02:39
    0
    У = 1 = 1 = 1+у² = 1 + 1 = у⁻² + 1

    1 - 1 1+у²-1 у² у²

    1+у² 1+у²

    у' = (y⁻² + 1) ' = - 2y⁻³ = - 2