4444:1111+3=7 х

Найти х

+1
Ответы (2)
  1. 24 сентября, 09:58
    0
    4444:1111+3=7 х

    4+3=7 х

    7=7 х

    х=7:7

    х=1
  2. 24 сентября, 13:12
    0
    4+3=7 х

    7=7 х

    х=1

    о т в е т б у д е т 1