Не могу решить (3-х+y) (7+x-y)

+1
Ответы (1)
  1. 18 сентября, 21:44
    0
    (3-х+у) (7+х-у) = 21+3 х-3 у-7 х-х²+ху+7 у+ху-у² = 21-4 х+4 у-х²-у². Дальше не решается.