24 - (3 у+1) · (4 у-5) = (11-6 у) · (2 у-1) + 6

+1
Ответы (1)
  1. 2 ноября, 06:50
    0
    24-12 у+15 у+4 у-5=22 у-11-12 у+6 у+6

    12 у+15 у+4 у-22 у+12 у-6 у=6-24+5-11

    15 у=-24

    у=-24:15

    у=-1,6