У=√8-2 х

(√7+3) (√7-3)

у=√9-3 х

(√11-5) (√11+5)

+5
Ответы (1)
  1. 3 июня, 14:01
    0
    6 х+10=4 х+12 2. 7 х+25=10 х+16 3.3 у+16=8 у-9 4. 0,4 (6 у-7) = 0,5 (3 у+7) 5. 4 (2-х) = 7 (2 х-4) 6. 3 (2 х-1) + 7=4 7. 5 у-7=11+2 у 8. 9,6 - (2,6-х) = 4 9. 1,7-0,6 у=0,3-0,4 у 10. 17-4 х=5-6 х 11. 2,8-3,2 х=-4,8-5,1 х 12. 0,2 (5 х-2) = 0,3 (2 х-1) - 0,9 13. 2 у-1,5 (у-1) = 3 14. 1-5 (1,5+х) = 6-7,5 х 15. 3 у-18=8 у+17 16. 4 (1-0,5 х) = - 2 (3+2 х) 17. 5 х+27=4 х+21 18. у-15=4 (3-2 у)