18! - 17*17!-16*16! / 17!-16!

+1
Ответы (1)
  1. 14 июля, 07:51
    0
    (18!-17*17!-16*16!) / (17!-16!) = 16! (17*18-17*17-16) / 16! (17-1) =

    = (306-289-16) / 16=1/16