2 ав (а+в) - ав (а-в)

+4
Ответы (2)
  1. 29 декабря, 20:47
    0
    (2ab+ab) + (a+b) 3ab+a+b
  2. 29 декабря, 22:00
    0
    2 ав (а+в) - ав (а-в) = 2 а²в+2 ав²-а²в+ав²=а²в+3 ав²=ав (а+3 в)