1. (√13 + √2) ^2 =; 2. 2 (√21) ^2 =; 3.√5:√3 =; 4. (2√21) ^2

+5
Ответы (1)
  1. 17 апреля, 14:05
    0
    1.15+2√26

    2. 42

    3. (3*√5/√3) ²=9*5/3=15

    4.84