2+2-2+2-2+2-2+2-2+2-2+2-2+2-2+2-2+2-2+2

+1
Ответы (1)
  1. 8 ноября, 11:33
    0
    4-2=2+2=4-2=2+2=4-2=2+2=4-2=2+2=4

    Ответ: 4