3,07*2,11+2,11*2,93-0,66=

+1
Ответы (1)
  1. 29 августа, 03:06
    0
    3,07 * 2,11 + 2,11 * 2,93 - 0,66 = 2,11 * (3,07 + 2,93) - 0,66 = 2,11 * 6 - 0,66 = 12,66 - 0,66 = 12