А2-в2/ав / (1/в - 1/а)

+4
Ответы (1)
  1. 15 июня, 11:47
    0
    (a²-b²) / ab : (1/b - 1/a) = (a-b) (a+b) / ab : (a-b) / ab = (a-b) (a+b) / ab * ab / (a-b) = a+b