5,4•1,9-2,15=

4,1•7,7+0,86=

+4
Ответы (1)
  1. 26 сентября, 21:49
    0
    5,4*1,9-2,15=10,26-2,15=8,11 4,1*7,7+0,86=31,57+0,86=32,43