А) 4,3+7,9-2,3+2,1

б) 5/6*0,04-5/6*1,04

+5
Ответы (1)
  1. 15 апреля, 14:23
    0
    а) 4.3+7,9-2,3+2,1=12

    б) 5/6*0,04-5/6*1,04=5/6